Práce z domu, online výuka s dětmi, péče o domácnost, nejistota ze současné situace a stále častější konflikty s partnerem. Atmosféra doma houstne a vy už nevíte, kudy kam. Jste ve stresu a stále se víc a víc hádáte. Máte pocit, že ať děláte, co děláte, není to dost dobré. Nikdo vás nepochválí, nikdo si vás neváží a vy jste už ze všeho vyčerpaná. Je vám to povědomé? Problém možná leží hlouběji, než si myslíte. Ale hlavu vzhůru, mám pro vářešení. Díky metodě EFT ho společně najdeme a zamezíme tomu, aby vás trápil dál.

Nejste v tom sami

Aktuální omezení přivedly napětí do řady domácností. Všechny potíže ale na koronavirus svádět nemůžeme. Není to náhodou tak, že vlastní potřeby zanedbáváte už několik let? Jak často melete z posledního, ale děláte, že nic?

Nouzový stav ukázal prstem na vaše problémy. Spolu s nimi přináší ovšem i příležitost na nich zapracovat. Vždyť úcta k sobě samé a vzájemný respekt by se neměly vytrácet v žádné situaci.

Změňte vzorce chování

Klientky mě často prosí o radu, jak řešit konflikty. Slovíčko, které by zafungovalo v každém sporu, ale neexistuje. Naše jednání totiž až z 98 % určují naučené vzorce chování uložené v nevědomí. Právě nevědomá část mysli je pomyslná masa ledovce, která není vidět, ale určuje naše směřování.

Pokud nás od malička učí podřídit se a nevyjadřovat názor, pravděpodobně tak budeme reagovat ve většině konfliktů. Když vidíme, že zájmy žen jsou doma na posledním místě, přijmeme to za své. I když nás vzorce chování mají chránit, často nám spíš ubližují. Dobrá zpráva je, že je můžeme změnit. A já vám s tím rád pomohu.

Získejte novou energii

Abysme mohli změnit vzorce chování, musíme najít jejich původ. K tomu nám pomáhají techniky emoční svobody neboli EFT. Společně se dopídíme, odkud negativní emoce pramení. Nesouvisí vaše potřeba zavděčit se třeba s nadměrným tlakem v dětství?

Techniky EFT si můžete představit jako psychologickou akupunkturu. Poklepáváním na určité body dojde k uvolnění bloků a odstranění negativního emočního náboje z minulosti. Díky tomu se obnoví správné energetické toky těla a vy se automaticky přiblížíte sami sobě a své přirozenosti. Svému skutečnému já, které nepřekrývají cizí názory a postoje.

Jakmile se člověk zbaví těchto „nánosů”, začne přirozeně vnímat svou sebehodnotu a snáze si poradí s kritikou, pocity viny či pochybnostmi, které na něj nasazuje okolí. Naučíte se sami sebe vážit, uvědomíte si svůj přínos, vymezíte si hranice a okolí vás začne vnímat jako silnou osobnost.

Pryč s problémy, strachem i únavou

EFT je uznávaná neinvazivní metoda, kterou využijete při řešení mnoha problémů. Velmi efektivní je při odstraňování fobií, strachů a závislostí. Obrátit se na mě můžete i v případě, že řešíte deprese, stres, úzkost, panické ataky, chronickou únavu nebo právě konflikty ve vztazích.