Reference

Zde najdete názory mých klientek a klientů:

 

Lenka

Jirka je velice empaticky, chapajici a citlivy. Protoze je nanejvys peclivy a dukladny, citim se i pri zpracovavani narocnejsich temat bezpecne – mam v nej plnou duveru a citim v nem potrebnou oporu. Vim, ze je tam pro me, podpori me, povzbudi. Spoluprace s Jirkou je pohodova, z jeho pristupu citim lidskost, coz je pro me velmi dulezite a cehoz si na terapeutovi cenim. Jirka vytvari pratelskou atmosferu, behem konzultaci se i zasmejeme, coz je moc fajn. Metoda EFT me uchvatila a bavi tim, ze clovek opravdu vidi vysledky, citi na sobe zlepseni, takze hned vidim, ze to funguje.

Petr

K metodě EFT jsem byl skeptický, ale při problémech mi velmi pomohla. Děkuji Jirkovi za jeho lidský přístup a bezpečnou atmosféru během terapií.

Lucka

Velmi doporučuji pana Jiřího. Tato metoda mně pomáhá vyrovnávat se svou minulostí a nezatěžovat si svojí přítomnost, tím co bylo. Cítím se uvolněně. Pan Jiří je vnímavý a cítím se v průběhu konzultace v bezpečí. Děkuji Vám za Vaši práci.

Lukáš

Jirku znám více než 15let, ale až nyní vnímám jeho velký potenciál pomáhat ostatním lidem nacházet cestu k sobě. Já jsem takový tvrdý oříšek, který se často zacykluje sám v sobě a vzdoruje tomu vidět co mu druzí ukazují, ale Jirkův citlivý, uzemněný a hlavně trpělivý přístup mě vždy odzbrojí a řekne mi v pravou chvíli přesně to co potřebuju slyšet abych se mohl pootevřít a podívat se na věci z nadhledu.

Lucia

S Jirkom sa poznáme z jedného kurzu osobného rozvoja. Keď mi povedal, že sa venuje EFT terapii, veľmi ma to zaujalo a chcela som to vyskúšať. Terapiu vedie veľmi profesionálne, citlivo ma previedol viacerými zážitkami z minulosti. Musím povedať, že jeden citlivý zážitok z detstva sme zneutralizovali za jedno sedenie. Jirko je veľmi empatický človek a profesionálny kouč. Určite budem jeho služby využívať naďalej, pretože vidím, že to má zmysel.

Napište mi!