Jiří Ševčík

EFT terapeut / NLP kouč

Váš průvodce osobním rozvojem Brno, Vyškov a okolí

V této části uvádím zkušenosti klientů, kteří u mě absolvovali EFT terapii nebo jiné techniky osobního rozvoje.

Juraj, Výkonný ředitel

Metódu EFT poznám už dlhšiu dobu, ale až pod naozaj odborným a trpezlivým vedením Jirku, sa mi podarilo naplno využiť jej potenciál. Až teraz som pochopil, že z emóciami sa ľahšie pracuje, keď s nimi človek nebojuje, ale jednoducho ich prijme. Na toto je metóda EFT výborná. Ďakujem Jirko

Veronika, Vychovatelka v dětském domově

Jsem moc vděčná, že jsem si našla cestu právě k metodě EFT a k panu Ševčíkovi – mému průvodci, který se mnou pracoval profesionálně – byl vždy připravený, a zároveň lidsky - cítila jsem jeho opravdový zájem. Oceňuji také jeho vnímavý postoj k mému tělesnému komfortu, což mi pomohlo uvolnit se a cítit se bezpečně. Děkuji za jeho respektující a partnerský přístup, a všem jej vřele doporučuji! Veronika

Lenka, Obchodní referentka

Jirka je velice empaticky, chapajici a citlivy. Protoze je nanejvys peclivy a dukladny, citim se i pri zpracovavani narocnejsich temat bezpecne – mam v nej plnou duveru a citim v nem potrebnou oporu. Vim, ze je tam pro me, podpori me, povzbudi. Spoluprace s Jirkou je pohodova, z jeho pristupu citim lidskost, coz je pro me velmi dulezite a cehoz si na terapeutovi cenim. Jirka vytvari pratelskou atmosferu, behem konzultaci se i zasmejeme, coz je moc fajn. Metoda EFT me uchvatila a bavi tim, ze clovek opravdu vidi vysledky, citi na sobe zlepseni, takze hned vidim, ze to funguje.

Lucka, Turistická průvodkyně

Velmi doporučuji pana Jiřího. Tato metoda mně pomáhá vyrovnávat se svou minulostí a nezatěžovat si svojí přítomnost, tím co bylo. Cítím se uvolněně. Pan Jiří je vnímavý a cítím se v průběhu konzultace v bezpečí. Děkuji Vám za Vaši práci.

Lukáš

Jirku znám více než 15let, ale až nyní vnímám jeho velký potenciál pomáhat ostatním lidem nacházet cestu k sobě. Já jsem takový tvrdý oříšek, který se často zacykluje sám v sobě a vzdoruje tomu vidět co mu druzí ukazují, ale Jirkův citlivý, uzemněný a hlavně trpělivý přístup mě vždy odzbrojí a řekne mi v pravou chvíli přesně to co potřebuju slyšet abych se mohl pootevřít a podívat se na věci z nadhledu.

Lucia, Obchodní referentka

S Jirkom sa poznáme z jedného kurzu osobného rozvoja. Keď mi povedal, že sa venuje EFT terapii, veľmi ma to zaujalo a chcela som to vyskúšať. Terapiu vedie veľmi profesionálne, citlivo ma previedol viacerými zážitkami z minulosti. Musím povedať, že jeden citlivý zážitok z detstva sme zneutralizovali za jedno sedenie. Jirko je veľmi empatický človek a profesionálny kouč. Určite budem jeho služby využívať naďalej, pretože vidím, že to má zmysel.

Centrum osobního rozvoje Jiří Ševčík
EFT terapie, práce s emocemi, kurzy

+420 603 353 111
info@EFTvBrne.cz
Skype: Jiří Ševčík EFTvBrne.cz

Kancelář Brno:

Brno
Dvořákova 588/13

Kancelář Vyškov:

Vyškov
Dobrovského 422/3