Průběh EFT terapie a ceny

Setkat se můžeme osobně během konzultací v Brně nebo ve Vyškově. 

Průběh EFT terapie a NLP

 

Setkat se můžeme osobně během EFT terapie v Brně nebo ve Vyškově. Pokud je to pro Vás daleko, nebo dáváte přednost elektronickému kontaktu, nabízím také možnost konzultací online terapie.

 

Jak bude naše setkání probíhat?

 

Délka jednotlivých konzultací při EFT terapii i NLP koučinku je zpravidla 90 minut. Během této doby Vás povedu a společně budeme nalézat zdrojové situace, které jsou odpovědné za Vaše negativní vzorce chování. Ty poté odstraníme pomocí technik EFT a neuro lingvistického programování.

Na naše setkání se nemusíte nijak připravovat. Metody EFT a NLP jsou neinvazivní a zcela bezbolestné. Vždy dbám na to, abyste se během setkání cítili příjemně a uvolněně a věděli, že jsem zde pro Vás a jsem Vám plně nápomocen. Klient je pro mne vždy na prvním místě. Vím, že některá témata a zdrojové situace může být nepříjemné s někým sdílet. Pokud přijdete s tématy, o kterých jen neradi mluvíte, přizpůsobím se Vašim přáním a aktuálnímu naladění, a případně Vám nabídnu diskrétní variantu terapie.

 

Co Vás zpravidla na konzultacích čeká?

 

 • První setkání je informační a seznamovací. Řekneme a ukážeme si jak EFT terapie probíhá a jak funguje, seznámím Vás s technikami, které budeme používat, popovídáme si o problému, se kterým přicházíte, a společně začneme hledat první zdrojové situace Vašich potíží.
 • Na druhém setkání hledáme další zdrojové situace. Případně již začneme postupně aplikovat metody EFT a NLP na nalezené zdrojové situace Vašich problémů
 • Při dalších setkáních pracujeme pomocí EFT na odstranění negativních vzorců chování, které stojí za Vašimi problémy. Dosahujeme dílčích výsledků a Vaše situace se postupně zlepšuje.

 

Ceny:

 

 • Základní cena za konzultaci v délce 90 minut je 1 300 Kč.
 • První a druhou konzultaci nabízím za zvýhodněnou cenu 1 000 Kč za 90min. konzultaci.

 

Při koupi více konzultací můžete výrazně ušetřit

 

 • V případě že se rozhodnete předplatit si výhodný balíček 5 konzultací, nabízím Vám zvýhodněnou cenu – 5000Kč za 5x 90min. konzultace. Zakoupením tohoto předplatného balíčku ušetříte 1 500 Kč
 • Vím, že finanční situace mnohých z nás není záviděníhodná, obzvláště v této nelehké době. V případě, že se nacházíte ve zvláště obtížné životní situaci, mohu Vám po vzájemné dohodě nabídnout individuální slevu.
 • Storno 24 hodin a více před začátkem konzultace je zdarma.
 • Pokud stornujete konzultaci méně než 24 hodin před začátkem nebo, účtuji 50% z ceny konzultace.
 • Platba je možná hotově, případně po domluvě na účet předem. Nelze platit kartou.
 • Nejsem plátcem DPH, ceny jsou konečné.
 • Služby nejsou hrazeny zdravotními pojišťovnami.

Nejsem lékař. Nebudu Vám radit, abyste vynechali jakékoli léky, které Vám předepsal Váš lékař.

Nedělám diagnózy ani neléčím nemoci, cílem mých konzultací je pomoci Vám prostřednictvím EFT terapie a technik neuro lingvistického programování zbavit se emoční zátěže, která může dílčím způsobem ovlivňovat průběh nemoci.

Napište mi!