O mně

Zabývám se osobním rozvojem, jsem NLP kouč a EFT terapeut.

Jmenuji se Jiří Ševčík. Jsem EFT terapeut a NLP kouč.

Pomocí EFT a NLP Vám pomohu odstranit Vaše emocionální, psychické i fyzické problémy

Absolvoval jsem výcvik v EFT terapii u Lukáše Srbeckého, který je jako jediný v ČR certifikovaný podle tzv. „Zlatého standardu“.

Působím v Brně a ve Vyškově. Konzultace nabízím také přes online

Prošel jsem kurzy Leadershipu či Efektivní komunikace

Zúčastnil jsem se kurzu Wim Hofovy metody v Polsku u přímých žáků Wima Hofa

Jsem EFT terapeut a NLP kouč

Působím v Brně a ve Vyškově. EFT terapie a NLP koučink nabízím také jako online konzultace.

O nejrůznější metody osobního rozvoje se zajímám již řadu let. Studoval jsem nejrůznější metody a zkoušel jsem je v praxi, ve snaze nalézt optimální systém, který by s maximální efektivitou odstranil překážky, které stojí v cestě rozvoji naší osobnosti. Během mého zkoumání a porovnávání výsledků se mi nejvíce osvědčily individuální konzultace, během kterých s pomocí EFT terapie a NLP koučinku lze identifikovat a odstranit vzorce chování ve Vašem podvědomí, které jsou zodpovědné za většinu chyb, které jste v životě udělali. Metoda EFT, kterou používám, je v naprostém souladu s přísnými kritérii zakladatele EFT Garyho Craiga.

Většina emočních problémů a omezujících vzorců chování má své kořeny již v raném dětství. Sám jsem si musel mnoha z nich projít. Nedokázal jsem se soustředit na učení, měl jsem problémy s prokrastinací, trápily mě úzkostné poruchy a chronická únava. Život mi ztrpčovalo silné astma a inhalátor byl svého času můj nejlepší kamarád.

Teprve později jsem zjistil, že mé problémy mají jednu příčinu, kterou byly negativní vzorce chování, pevně zabydlené hluboko v mém podvědomí.

S odstraněním všech problémů, které mne omezovaly, mi pomohly metody EFT a NLP, a další metody osobního rozvoje, kterými jsem se začal zabývat během mého tehdejšího zaměstnání.
Jako manažer v nadnárodní společnosti jsem vedl tým spolupracovníků. Zjistil jsem, že mne baví a naplňuje pomáhat mým podřízeným v jejich osobním rozvoji. Stejně tak jako rozvíjet svou vlastní osobnost.
Kdykoli jsem se já nebo někdo z mého týmu posunul o kousek dál, naplňovalo mne to radostí. V průběhu času, po studiu mnoha metod osobního rozvoje jsem objevil EFT terapii a neuro lingvistické programování (NLP) a vyzkoušel jsem si sám na sobě, že tyto metody dokážou osobní rozvoj posunout neuvěřitelně rychle kupředu. Jako zázrakem jsem se zbavil inhalátoru na astma, poruch soustředění i sklonů k prokrastinaci, se kterými jsem dlouhá léta bojoval.
Čím dál více jsem si uvědomoval, co je pro mě v životě důležité.

Zanechal jsem kariéry manažera a šel se věnovat tomu, co mi dává smysl a čemu věřím – rozvoji lidského potenciálu.

EFT terapie a NLP koučink jsou pro mne hlavní pilíře při rozvoji lidského potenciálu a základní součástí mých konzultací. Na EFT terapii se mi líbí zejména to, že je rychlá, univerzální, bezpečná a má trvalé výsledky. Někteří klienti již po několika konzultacích pociťují výrazné zlepšení a dosahují životních změn, které si přáli.

Moje vize

Věřím, že každý může zažívat radost z maličkostí, mít dostatek energie a pocit štěstí, jež jsou přirozenou součástí našeho života.

 

Věřím, že každý může rozvinout svůj potenciál. Pojďme společně rozvinout i ten Váš.

 

Další krok je na Vás

Napište mi!