Jiří Ševčík

EFT terapeut / NLP kouč

Váš průvodce osobním rozvojem Brno, Vyškov a okolí

Neuro lingvistické programování dokáže odstranit negativní vzorce chování

 

Neuro-lingvistické programování bylo vytvořeno matematikem, programátorem a psychologem Richardem Bandlerem a lingvistou Johnem Grinderem v 70. letech 20. století, původně jako psychoterapeutický systém.

Později se tato efektivní metoda stala nepostradatelnou součástí výcviku marketingových specialistů, obchodníků, manažerů a dalších profesionálů, kteří potřebují v rámci své profese zlepšit komunikační dovednosti, překonat bariéry a rozvíjet svůj potenciál.

Pomocí technik neuro lingvistického přeprogramování dokáže zkušený terapeut identifikovat v našem nevědomí vzorce chování, které nám neslouží k dosahování našich cílů nebo nás dokonce brzdí, a tyto vzorce změnit, či zcela odstranit a nahradit novými, které nám pomůáhají nacházet nová řešení a rozvíjejí náš potenciál.

Pomohu Vám osvobodit Váš potenciál pomocí NLP

Metody NLP nabízím během terapie jako samostatný nástroj k překonání konkrétního problému či rozšíření Vašeho potenciálu. NLP také částečně využívám při EFT terapiích, kde tyto metody mohou působit ve vzájemné synergii. Terapie se tím stává mnohem efektivnější, výsledky se dostavují mnohem rychleji a jsou trvalé.

 

Centrum osobního rozvoje Jiří Ševčík
EFT terapie, práce s emocemi, kurzy

+420 603 353 111
info@EFTvBrne.cz
Skype: Jiří Ševčík EFTvBrne.cz

Kancelář Brno:

Brno
Dvořákova 588/13

Kancelář Vyškov:

Vyškov
Dobrovského 422/3